ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ПОСЛУГИ ВІДДІЛУ ДІЛОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Контактна особа: Карасьова Людмила Іванівна

Контактний E-mail : karaseva.mila77@gmail.com
Контактний телефон : +38 099 128 27 97
Контактний факс/телефон : (0629) 52-34-01Оскільки система торгово-промислових палат є міжнародною, ми володіємо унікальною можливістю з обміну діловою інформацією з багатьма країнами, в тому числі з питань передачі комерційних пропозицій або обробки запитів щодо встановлення ділових контактів. Це дозволять нам оперативно реагувати на запити підприємств, зацікавлених у якнайшвидшому виході на зовнішні ринки. Ми з гордістю можемо вважати широку міжнародну мережу торгово-промислових палат, частиною якої ми є, одним з наших конкурентних переваг.

Авторитет торгово-промислових палат є найважливішим критерієм при виборі підприємством експертної організації, готової надати кваліфіковану допомогу в питаннях:
- пошуку потенційних ділових партнерів;
- надання цінової інформації;
- перевірки надійності компанії-нерезидента і т.д.

Так, цінові довідки Донецької ТПП, приймаються до розгляду митними органами (для вирішення спірних питань із заявленою митною вартістю товарів), тендерними комітетами, правоохоронними та іншими органами державної влади. Крім того, цінові довідки потрібні для обґрунтування змін контрактної ціни у зв'язку зі змінами ринкових цін на товари.

Цінова інформація - надання довідково-аналітичних даних щодо вартості товарів на внутрішньому та зовнішніх ринках, отриманих в результаті комплексного моніторингу фахівцями Донецької ТПП.

Адресна довідка - пошук актуальною контактної інформації вітчизняних і зарубіжних компаній за критеріями Замовника. Використання широких можливостей мережі міжнародних торгово-промислових палат, а також доступ до міжнародних В2В баз даних гарантують високу результативність пошуку ділових контактів.
Пошук потенційного ділового партнера - індивідуальний розширений моніторинг за вимогами Замовника. Включає в себе як пошук, так і встановлення контактної особи підприємства, зацікавленого у співпраці з Замовником послуги.

Перевірка надійності потенційного ділового партнера (Кредитний звіт) - попередній збір даних про контрагента, його платоспроможності та ділової репутації для оцінки та мінімізації можливих ризиків. Стандартний звіт містить інформацію про керівництво і засновників, реєстраційні дані, кількість персоналу, фінансові показники, дані про банкрутство, ліквідацію, судових позовах.

У зв'язку з частими коливаннями цін на ринку нафтопродуктів у підприємців виникають питання про актуальну ціну на бензин, дизельне паливо, скраплений газ.

Донецька ТПП в найкоротші терміни надасть цінову довідку про середню вартість нафтопродуктів на ринку України, а також про вартість нафтопродуктів по областям і операторів нафторинку. Цінові довідки Донецької ТПП приймаються до розгляду тендерними комітетами, правоохоронними та іншими органами державної влади.