ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Місія, візія та цінності Донецької ТПП

МІСІЯ
Формування мереж комунікацій для сталого розвитку бізнесу членів Донецької торгово-промислової палати на регіональному, національному, міжнародному рівнях шляхом надання послуг та комплексного супроводу.

ВІЗІЯ
Донецька ТПП – найпотужніша бізнес-членська організація в регіоні, органічно інтегрована в національну та світову екосистему Палат, мережа ділових контактів та висококваліфікованих експертів, консолідований голос бізнесу і універсальна комунікаційна платформа для розвитку регіональної економіки.

ПРИНЦИПИ
У своїй роботі Донецька ТПП керується наступними принципами:

1. Професійність. Ми виконуємо лише ту роботу, яку можемо зробити професійно. Ми долучаємо до команди Донецької ТПП лише справжніх професіоналів. Ми постійно дбаємо про підвищення професійного рівня співробітників Палати через їх навчання.

2. Відповідальність. Ми завжди відповідаємо не лише за результат нашої діяльності, а й за нашу діяльність в цілому. Ми відчуваємо нашу відповідальність за соціально-економічний розвиток всього Донбасу.

3. Незалежність. Ми діємо в інтересах бізнесу Донеччини незалежно від політичних та релігійних переконань. Донецька ТПП не займається лобіюванням інтересів вузьких бізнес-груп чи окремих олігархів. На принципі незалежності ми проводимо третейську діяльність щодо медіації та врегулювання комерційних спорів.

4. Довіра. Ми довіряємо нашим бізнес-партнерам, представникам влади, місцевої громади, та одночасно працюємо над постійним підвищенням ступеню довіри до нас з їх боку.

5. Репутація. Ми розглядаємо репутацію як наш найцінніший актив, який нагромаджувався десятиріччями. Тому наша діяльність спрямована на збереження високого рівня нашої ділової репутації. Діяльність, яка загрожує репутації нами не проводиться.

6. Командність. Ми дотримуємось позиції, що вирішення будь-яких комплексних завдань потребує командної роботи. Під кожне завдання формується відповідна команда, яка складається не лише з співробітників та членів палати, а також за необхідності включає представників влади, місцевої громади та міжнародних організації. В цьому процесі ми дотримуємось стандартів проектного управління.

7. Проактивність. Ми не чикаємо коли проблеми прийдуть та змусять нас реагувати у певний, переважно не найкращий, спосіб. За можливості ми надаємо перевагу їх попередженню та руху у заздалегідь визначеному стратегічному напрямі.