ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Комітет з розвитку жіночого підприємництва

Комітет з розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП
створений за підтримки і сприяння Проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об'єднань МСП» (березень 2017р.)

Голова Комітету: Безчотнікова Світлана Володимирівна, декан факультету філології та масових комунікацій МДУ, директор ПРАТ ТРК «Євростудія»

Контакти: Антоненко Інна Володимирівна, моб. +380676441023


Діяльність спрямована на створення сприятливих умов розвитку жіночих ділових ініціатив і підприємництва, самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства до рівноправного з чоловіками положення, припинення різних проявів дискримінації за ознаками статі; формування ділових зв'язків жінок-підприємниць Донецької області з представницями бізнесу інших регіонів.

Завдання та функції Комітету:

  • Надання допомоги підприємствам і підприємцям, представництво і захист, на своєму рівні, їх інтересів з питань, пов'язаних зі сприянням в ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок.
  • Представлення інтересів жінок-підприємниць в питаннях ведення підприємницької діяльності перед органами державної влади, місцевого самоврядування, установами та відомствами, що регламентують цю діяльність.
  • Участь на своєму рівні в розробці механізмів державної підтримки гендерного підприємництва, вивчення та поширення вітчизняного та зарубіжного досвіду з цього питання.
  • Сприяння українським підприємствам і підприємцям в ознайомленні, використанні та поширенні зарубіжного та вітчизняного досвіду з розвитку гендерного підприємництва.
  • Встановлення контактів і організація ділового співробітництва з міжнародними та національними союзами, асоціаціями, об'єднаннями жінок-підприємниць для вирішення спільних цілей і завдань, надання взаємної допомоги і підтримки.
  • Підтримка участі жінок-підприємниць в роботі виставок, семінарів, конференцій, форумів та інших заходів за напрямками діяльності Комітету в Україні та за кордоном.

Будь-яке підприємство може звернутися до Комітету за консультаційною допомогою, наданням необхідної інформації, допомогою у вирішенні проблем, що виникають в діяльності підприємства, організації та пропозиціями для обговорень на засіданнях Комітету.

Контакти: Антоненко Інна Володимирівна, моб. +380676441023