ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Мережа центрів інформаційної підтримки бізнесу в Україні

Мережа центрів інформаційної підтримки бізнесу Україні
Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу – винятковий проект в рамках ініціативи EU4Business, покликаний допомогти українському малому та середньому бізнесу стати більш успішним та конкурентним.

Мета створення ЦІПБ – інформувати підприємців про можливості для бізнесу, що існують для них на ринку, шляхом проведення високоякісних бізнес-заходів для малого та середнього бізнесу, бізнес-тренінгів, бізнес-конференцій, що приносять практичну користь та сприяють розвитку компаній. ЦІПБ створені в регіонах країни, щоб бути ближчими до підприємців на місцях, чути потреби українського бізнесу та реагувати на них із максимальною швидкістю.

Центри інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) засновані ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business на базі вже існуючих організацій з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. Наразі таких Центрів 15, і вони працюють для підприємців всієї країни. З моменту заснування було проведено 229 бізнес-подій та бізнес-тренінгів, які відвідали понад 12000 підприємців.


З минулими та майбутніми заходами, які організовує ЦІПБ м. Краматорськ Ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.bisc.org.ua/centers/kramatorsk

Якщо у Вас є запитання, звертайтесь до ЦІПБ м. Краматорськ:

тел.: +38 (050) 460 77 79

ел. пошта: kramatorsk@bisc.org.ua