ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Декларування товарів

Контактна особа: Перепелиця Валерій
Контактний E-mail : valery.perepelitsa.kcci@gmail.com
Контактний телефон : +38 050 328 10 75
Контактний факс/телефон : +38 06264 71076
Вартість : договірна

Для чого необхідно декларувати товари? Згідно з українським законодавством всі товари, які переміщуються через митний кордон України, підлягають митному оформленню, тобто необхідно виконати певні митні формальності для випуску товарів у вільний обіг.

Декларування товарів - це подача митному органу точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для проведення їх митного контролю та митного оформлення. Декларувати товари митним органам України має право як власник товару, так і митний брокер, який надає послуги з декларування товарів.

Першими кроками будь-якої зовнішньоекономічної операції є взяття на облік підприємства в митних органах України, складання зовнішньоекономічного контракту і аналіз вимог до товару.

Особливу увагу необхідно звернути на складання зовнішньоекономічного контракту (договору). А успіх комерційного підприємства або операції часто залежить від того, як така угода складена і оформлена. Саме в договорі визначаються права і обов'язки сторін, ціна, строки, порядок розрахунків та інше. Договір - це, у першу чергу, угода сторін, в якій висловлено згоду діяти в інтересах взаємної вигоди. Фахівці Донецької торгово-промислової палати допоможуть вам у перевірці або складанні такого договору.

Процес декларування являє собою досить складну процедуру, в якій багато «підводних каменів». Крім митного оформлення, він включає в себе підготовку та оформлення комерційної та транспортної документації, виконання норм нетарифного регулювання, тобто отримання необхідних документів і дозволів, пов'язаних з квотуванням і ліцензуванням товарів, сертифікацією товару, ветеринарним і фітосанітарним контролем, радіологічним та екологічним контролем, санітарно-епідеміологічним контролем, контролем за переміщенням культурних цінностей та інше.

Багато хто вважає, що до обов'язків митного брокера відноситься тільки оформлення митної декларації, а усіма іншими питаннями нетарифного регулювання займається підприємство-власник вантажу. Однак на теперішній час ситуація змінилася.

Виходячи з аналізу потреб замовників, митні брокери Донецької торгово-промислової палати, за бажанням підприємства-замовника можуть проводити митне оформлення в рамках комплексного обслуговування, тобто взяти на себе обов'язки з оформлення дозвільних документів, проходженню необхідних експертиз, пошуку перевізника для доставки вантажу і багато іншого. У підприємства-замовника відпадає необхідність самостійно звертатися в державні органи за отриманням будь-яких дозволів, пов'язаних з ввезенням/вивезенням товарів і відстежувати зміни в нормативних документах, пов'язаних з роботою цих органів. Це може виконати для вас митний брокер.

Ми рекомендуємо вам звертатися до митного брокера заздалегідь, ще до моменту відправки товару, бо набагато простіше уникнути помилок на цьому етапі, ніж потім вирішувати проблеми, які виникнуть при надходженні вантажу.

Донецька торгово-промислова палата має право на надання подібних послуг як підприємство - митний брокер. Митні брокери Донецької торгово-промислової палати мають багаторічний досвід надання подібного роду послуг, що дозволяє підприємству-замовнику економити свій час і гроші. У штаті ДТПП 12 досвідчених брокерів з досвідом декларування не менше 10 років, які надають послуги в мм. Бахмут, Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка, Покровськ.

Ми візьмемо на себе ваші турботи та проведемо оформлення в максимально короткі терміни.