ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Розробка та супровід сайтів будь-якої тематики та складності.

Web-програмуванням та супроводом інтернет-проектів займаюся більше 10 років. Всі сайти пишу під конкретний проект Замовника з урахуванням його бізнес-моделі. Володіючи мовами web-програмування та навичками роботи в графічних редакторах, сайт розробляю «під ключ» без залучення додаткових виконавців. Здатний по «Е-е-е-е ..., ну ..., як-то так ...» зрозуміти, що хоче Замовник.
Починав, як і багато, з таких популярних CMS, як Joomla, WordPress, Drupal. Окремим рядком Bitrix - зразок чудового маркетингу і хороших ідей. Але працювати з ним, хай вибачать мене його шанувальники - вивих мозку!
Досить швидко зіткнувся з нестачею функціоналу, що дозволяє реалізувати всі забаганки Замовника. Настав період розробки своїх розширень під CMS. Період короткий і ось чому: - Процес підгонки готових CMS під вимоги Замовника дуже схожий на той, що купили штани 58 розміру і починаємо їх підганяти під 44 розмір. Клієнт задоволений, але ми-то знаємо, що там все шито білими нитками. Тобто, постійне натягування Сови побажань Замовника на глобус CMS!
Розробка інтернет-проекту на чистих мовах web-програмування дозволяє реалізувати ідеї Замовника без спотворень і компромісів.
Запрошую відвідати мій сайт https://skachgroup.ru