ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Безоплатна релокація підприємств від Нової Пошти та Дія.Бізнес

Нова Пошта разом із Дія.Бізнес продовжують дію проєкту, що допоможе українським підприємствам релокуватися з територій,

Минулого року компанії вже допомогли 26 підприємствам зі зміною місця розташування. Так, український бізнес отримав 174 тисячі гривень на логістичні послуги в межах ініціативи.

У 2023 році ініціаторами проєкту оголошено про його продовження. Так, Дія.Бізнес та Нова Пошта знову надаватимуть безоплатну допомогу українським підприємствам стосовно перевезення обладнання або продукції.

Для того, аби стати учасником проєкту, ви маєте відповідати декільком умовам. Зокрема, мова йде про такі критерії: Підприємство має довести реєстрацію на території Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжжя, Донеччини, Луганщини, Київщини та Одещини. Відправка обладнання чи товару буде здійснюватися лише з відділень у зазначених регіонах.

Пільги від Нової Пошти надаються лише на релокацію, відправити товар до кінцевого споживача таким чином не вдасться. Пріоритетними є підприємства, які займаються виробництвом товарів першої необхідності або допомогою громадянам України і ЗСУ.

Витрати на одне підприємства не можуть перевищувати 10 тисяч гривень Заявки на участь у проєкті опрацьовуватимуться протягом трьох днів представниками Дія.Бізнес. Вони ж будуть проводити додаткові бесіди із можливими учасниками, аби виокремити тих, хто підходить під програму найбільше.

Джерело: https://www.golovbukh.ua/news/31572-bezoplatna-relokatsya-pdprimstv-vd-novo-poshti-ta-dyabznes

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту