ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Алгоритм стійкості: на вебінарі надано поради для розвитку спроможності бізнесу проходити через кризові ситуації

22 листопада 2022 р. Донецька торгово-промислова палата в рамках «CHAMBER4MEMBERS» провела вебінар «ВИЗНАЧЕННЯ НЕБЕЗПЕК І СЦЕНАРІЇ ВПЛИВУ НА БІЗНЕС». У зв’язку з військовою агресією РФ ця проблематика набула особливої актуальності.


Війна зруйнувала усталені правила на ринку, кардинально змінила всі відомі нам сценарії. На дев'ятий місяць повномасштабного вторгнення рф деякі підприємці вже пристосувалися до нової реальності, інші лише починають це робити. Щоб адаптуватися та вижити, підприємствам потрібно оволодіти спеціальними знаннями про те, як розробляти план дій для подолання кризових ситуації, як вміло використовувати обмежені ресурси, як обирати стратегію адаптації.

Вести бізнес під час війни є надскладною, але реальною задачею. Людині не притаманно здаватися перед труднощами, але бізнесу не варто забувати про ризики.
Під час заходу спікерка вебінару – віцепрезидентка Харківської торгово - промислової палати Олена Васильєва роз’яснила учасникам низку питань:

- Що таке «небезпека» і яку шкоду вона може нанести бізнесу?
- Як сформувати обізнаність про багатофакторну небезпеку бізнесу;
- Як застосовувати сценарне мислення задля вміння аналізувати свою вразливість до різних небезпек;
- Як напрацювати сценарії впливу небезпек на критичні бізнес-функції.

Учасники дізналися:

- Як визначити чотири категорії небезпек і оцінити їхній вплив на бізнес-діяльність.

- Як отримати обізнаність про багатофакторну небезпеку.

- Яким є взаємозв’язок одночасного і послідовного настання небезпек, а також їхню потенційну взаємодію.
А також опанували інструментом «Колесо сценарію впливу на небезпеку», який дозволяє визначити реалістичні сценарії найгіршого розвитку подій для Ваших надважливих бізнес-функцій, та розглянули методологію формування основного інструменту управління ризиками «Реєстр ризиків»

Слід зазначити, що ця ініціатива координується Клубом Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід організовано в рамках програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.