ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

У ТПП УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ ФРАНЦУЗЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮІзабель Дюмонд, дипломатична радниця Президента Франції з питань континентальної Європи та Туреччини, і президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков обговорили підготовку до Форуму з відновлення України та Конференції щодо підтримки громадянської стійкості в Україні в зимовий період.

Геннадій Чижиков привітав Ізабель Дюмон із нагородою, яку вона отримала від Президента України Володимира Зеленського за важливий внесок у розвиток українсько-французських відносин.


"У 2015-2019 роках Ізабель Дюмонд, як Посол Франції в Україні, багато зробила для активізації партнерства між нашими країнами, зокрема й у тісній співпраці з ТПП України! І от ми поновили знайомство за нових умов з важливою ціллю – наростити співпрацю українсько-французького бізнесу вже найближчим часом", - наголосив Чижиков.


Форум з відновлення України та Конференції щодо підтримки громадянської стійкості в Україні в зимовий період відбудуться у Парижі 13 грудня 2022 року.