ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

«Мобільний Businessковоркінг+» – робота триває!8 вересня 2022 року на базі мобільного бізнес-коворкінгу в Івано-Франківську відбувся знаковий захід – підприємці, представники Донецької та Івано-Франківської торгово-промислових палат і бізнес-консультанти зустрілися, щоб обговорити актуальну та болючу тему чинних сценаріїв трансформації бізнесу під час військових дій.

Зустріч ще раз довела, що створений бізнес-коворкінг – це не тільки сучасний простір для роботи. Важливим та незмінним елементом цього майданчику залишається бізнес-спілкування, під час якого учасники та учасниці можуть поділитися власним досвідом, обмінятися візитками та налагодити нові бізнес-контакти.

«Те, що підприємці та підприємиці почули на нашому заході, вони зможуть використовувати і надалі. Метод викладу кейсів на прикладі рішення конкретних проблем у малому чи середньому бізнесі дає таку можливість», - наголосила одна зі спікерок, керівниця Асоціації консультантів для бізнесу Світлана Насирова.

Проєкт «Мобільний Businessковоркінг+: перетворимо складнощі на можливості для зростання» реалізовано Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.