ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

«Мобільний Businessковоркінг+»: підтримка, що перетворить складнощі на можливостіВ умовах воєнного часу, коли неможливо відтворити всі процеси у звичному вигляді, ситуація виявилася стресовою для більшості представників бізнес-середовища – дехто не має навіть обладнаного робочого міста, можливостей зосередитися, попрацювати в затишному офісі, випити кави.

І саме за цих обставин надзвичайно важливою є дієва підтримка, переконання, що проблеми за розумного підходу можуть перетворитися на можливості. Потрібно лише зрозуміти больові точки і шлях їхнього перетворення на точки зростання, бо коли адаптація завершується, відбувається кратне зростання.


Тому виникла ідея облаштувати робочий простір для представників мікро-, малих та середніх підприємств, насамперед для тих, хто був вимушений тимчасово переміститися до Івано-Франківщини.
Майбутній коворкінг стане гостинним та функціональним майданчиком для потреб представників МСБ в умовах воєнного часу та для внутрішньо переміщених осіб, які полишили свої домівки та бізнес у понівечених війною громадах України.
Слідкувати за оновленням та перебігом проєкту можна на нашому сайті – donetskcci.com

та у фейсбуці – Донецька торгово-промислова палата

Для довідки:
Проєкт «Мобільний Businessковоркінг+: перетворимо складнощі на можливості для зростання» реалізує Донецька торгово-промислова палата за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.