ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI приєдналась до Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України!Об’єднання підприємців уклали Меморандум про ключові принципи післявоєнної економічної політики і створили Коаліцію бізнес-спільнот за модернізацію України

Асоціації підприємців CEO Club Ukraine, Бізнес-спільнота @Board, Спілка українських підприємців - СУП і Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI уклали Меморандум про ключові принципи післявоєнної економічної політики.

«Для відновлення економіки потрібна масштабна дерегуляція, інвестиції, великі трудові ресурси, надзвичайна підприємницька активність. Відбудова та відродження української економіки неможливі на традиційних основах в цілому невільної економіки (130 місце у світовому рейтингу економічної свободи)», - йдеться у Меморандумі.

Президент ТПП України Gennadiy Chizhikov наголосив, що вірить у перетворення України на топ-економіку Європи.

«Завданням Коаліції стане реалізація закладених у Меморандум пропозицій. Ми зобов’язались спільно підтримувати, просувати й втілювати ідею нової, економічно вільної України. Наше зростання забезпечать інновації, інвестиції, розвиток людського капіталу і запровадження найкращих умов ведення бізнесу в світі. Українці яскраво довели, що вони вільні люди. І свобода нам потрібна всередині країни, передусім», - сказав Чижиков.