ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ЄВРОПЕЙСЬКІ ТА СВІТОВІ ПАЛАТИ ПІДТРИМАЮТЬ РЕГІОНАЛЬНІ ТППТоргово-промислова палата України запускає спільну програму з Eurochambres та ICC Ukrainian Regional Chamber Twinning.

Мета програми у тому, щоб дозволити національним чи регіональним палатам з інших країн встановити двосторонні відносини з однією із 25 українських регіональних палат.

Програма стане основою для надання підтримки палатам, спрямованої на зміцнення українського бізнесу, особливо МСБ, але також пошириться згодом на участь міжнародних партнерів ТПП України у процесі економічного відновлення.

«Кожна українська регіональна палата зацікавлена у різному типі підтримки. Та всі однаково потребують фінансової допомоги, щоб продовжувати виконувати свою роль у діловій спільноті. Деякі також потребують нових експертних знань та допомоги, зокрема подолання складних експортних перешкод, надання допомоги підприємствам у релокації або сприянні міжнародним B2B-відносинам та комерційним можливостям. Ukrainian Regional Chamber Twinning має реалізувати персоніфіковану допомогу», – зазначив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.