ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

БІЗНЕС І ВЛАДА: ЄДИНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ22 грудня на базі Донецької ТПП відбулося XXХІІІ засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області.

З огляду на обставини, захід відбувся в дистанційному режимі. У роботі заходу взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, профільних державних організацій, ВНЗ, керівники підприємств і бізнес - асоціацій - 41 особа.

Засідання відкрив директор Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП, відповідальний секретар Регіональної ради підприємців в Донецької області Олег БЕДЗАЙ.

В ході роботи заступник директора Донецького обласного центру зайнятості Наталя АДАМОВА доповіла про роботу державної служби зайнятості, зокрема про ефективний досвід дуальної форми навчання, як ефективного способу працевлаштування.

Донецька ТПП в черговий раз стала майданчиком для обговорення між представниками профільних державних організацій та підприємцями регіону питань, які потребують спільних рішень. Представникам бізнес-кіл і громадських організацій було запропоновано активно залучитись до співпраці.

Консультанти з стратегічного планування та розвитку МСП проєкту USAID «Економічний розвиток Східної України» Надія ЄРЕМЕНКО та Микола ПИСЬМАК доповіли про стан розробки Стратегії розвитку громади як інструменту підтримки та розвитку підприємництва на прикладі Краматорської міської ТГ. Присутнім було запропоновано активно залучитись до процесу доопрацювання Стратегії.

Директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики, перший шеф-редактор журналу «Бухгалтер911» Віталій СМЕРДОВ доповів зміни у податковому законодавстві та про ризики, які вони створюють для бізнесу.

Заступник директора Компанії «Ю-КОНТРОЛ» (м. Київ) Данило ГЛОБА розповів про «підводні камені» впровадження в Україні норм захисту персональних даних.

Завершуючи захід Олег БЕДЗАЙ акцентував присутніх на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП. Він звернувся до присутніх з проханням формувати пул проблемних питань на чергове засідання Ради.Для довідки

Пропозиції надсилати до секретаріату Комітету (е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com моб. (050) 347-85-73; контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).