ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

На Донеччині відзначили кращіх підприємців


14 грудня у Краматорську в Конференц-залі Донецької торгово-промислової палати відбулось нагородження переможців та лауреатів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2021».

Участь у заході взяли заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області.

Як наголосила заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, регіональний конкурс «Підприємець року» – це відзнака для тих, хто тримає на собі економіку Донеччини. Бути підприємцем означає брати на себе відповідальність і створювати навколо себе відповідальне, а значить і успішне, суспільство.

Президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв у вітальному слові зазначив, що Донецька обласна державна адміністрація та Донецька торгово-промислова палата щороку проводять регіональний конкурс «Підприємець року», відзначаючи тих, хто розвиває виробництво та підвищує якість своїх послуг, хто зберігає робочі місця, використовуючи кризові умови як можливості для організації нових напрямків бізнесу.

За вагомий внесок у розвиток підприємництва і ринкової інфраструктури та зміцнення економічного потенціалу Донеччини дипломи обласної державної адміністрації отримали призери та лауреати конкурсу «Підприємець року 2021» за такими номінаціями:


Номінація «Виробництво

Лубінець Петро Сергійович, комерційний директор ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод», Торецька міська ВЦА

Андрєєв Вадим Владиславович, директор ТОВ «Чайка», Лиманська міська ТГ

Єременко Владислав Вікторович, генеральний директор ТОВ УК «Вітряні парки України», Краматорська міська ТГ


Номінація «Сільське господарство та виробництво продуктів харчування»

Вітковський Михайло Петрович, директор ПП «Сокіл»,Селидівська міська ТГ

Мінаєва Тетяна Леонидівна, директор ТОВ «Нова Нива», Нікольська селищна ТГ

Свириденко Сергій Михайлович, фізична особа-підприємець, с. Іванопілля, Костянтинівська міська ТГ


Номінація «Торгівля та послуги»

Орлов Сергій Вячеславович, фізична особа - підприємець, Краматорська міська ТГ

Лободін Сергій Вікторович, фізична особа - підприємець, Селидівська міська ТГ

Бабенко Олександр Володимирович, директор ТОВ «ТК С.В.С.-2006», Бахмутська міська ТГ



Номінація «HORECA та туризм»

Синиця Яна В’ячеславівна, фізична особа - підприємець, с. Крива Лука, Лиманська ОТГ

Кормишов Олексій Володимирович, директор ТОВ «Новий національний стандарт», Слов’янська міська ВЦА

Фоменко Олена Юріївна, директор ТОВ «Салем», Маріупольська міська ТГ

Номінація «Жіноче підприємництво»

Найденко Оксана Василівна, фізична особа - підприємець, Краматорська міська ТГ

Алад’єва Ганна Володимирівна, фізична особа - підприємець, Краматорська міська ТГ

Третяк Галина Олександрівна, фізична особа - підприємець, Костянтинівська міська ТГ


Номінація «Цифрова та електронна трансформація»

Кушнарьов Сергій Миколайович, директор ТОВ «СДС-СХІД», Слов’янська міська ВЦА

Гармаш Валерій Валентинович, фізична особа-підприємець, Слов’янська міська ВЦА

Пересічний Дмитро Олександрович, директор ПП «РОКЕТ.НЕТ», Бахмутська міська ТГ


Номінація «Молодий підприємець року»

Маслаков Віталій Михайлович, фізична особа-підприємець, м. Білозірське, Білозерська міська ТГ

Ільченко Катерина Іванівна, фізична особа-підприємець, м. Маріуполь, Маріупольська міська ТГ

Ілля Геннадійович Гризодуб, фізична особа-підприємець, м. Краматорськ, Краматорська міська ТГ


Номінація «Сімейний бізнес»

Німаніхіна Олена Анатоліївна, фізична особа-підприємець, м. Українськ, Селидівська міська ТГ

Саєнко Віліна Валеріївна, фізична особа-підприємець, м. Торецьк, Торецька міська ВЦА

Недря Ольга Володимирівна, фізична особа-підприємець, м. Авдіївка, Авдіївська міська ВЦА


Номінація «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»

Лубінець Петро Сергійович, комерційний директор ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод», Торецька міська ВЦА

Кушнарьов Сергій Миколайович, директор ТОВ «СДС-СХІД», Слов’янська міська ВЦА

Сергієнко Володимир Олександрович, директор ТОВ «Завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ», м. Краматорськ, Краматорська міська ТГ


Номінація «За активну підтримку малого бізнесу»

Сергієнко Володимир Олександрович, директор ТОВ «Завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ», м. Краматорськ, Краматорська міська ТГ

Строкова Наталія Григорівна, фізична особа-підприємець, м. Покровськ, Покровська міська ТГ

Брюховець Олена Миколаївна, фізична особа-підприємець, м. Мирноград, Мирноградська міська ТГ.