ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

На Донеччині проведено практичну конференцію «Малий та середній бізнес: трансформація в нових реаліях»8 грудня у Краматорську відбулася конференція «Малий та середній бізнес: трансформація в нових реаліях».
В черговий раз, наприкінці року, на дружній платформі Донецької торгово-промислової палати зібралися експерти, представники органів влади та місцевого самоврядування, підприємці та представники громадськості - всі ті, кому не байдужі успіхи та проблеми малого та середнього бізнесу.
За доброю традицією організаторами Конференції виступили Донецька обласна державна адміністрація та Донецька торгово-промислова палата за сприяння Регіонального фонду підтримки підприємництва Донецької області. Захід пройшов в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва Донецької області на 2021-2022 роки.
Сьогодні в нашому суспільстві повністю є розуміння того, що подальший розвиток Донеччини та України загалом неможливий без розвитку підприємництва. Сектор МСБ динамічно реагує на зміни в економіці створенням або скороченням робочих місць, посиленням конкуренції та генеруванням інновацій, - зазначив у вітальному слові президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв. - Конференція «Малий та середній бізнес: трансформація в нових реаліях» - є унікальною можливістю відкритого спілкування та обміну новітнім досвідом, збагачення новими ідеями та думками.
Участь у конференції взяв перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз.
Він зазначив, що сьогодні в Україні підприємницька діяльність пов'язана з різними труднощами та ризиками, що є стримувальним фактором. Проте розвиток бізнесу - це постійний рух. Створення нових робочих місць, задоволення потреб населення в якісних товарах і послугах, розвиток соціального підприємництва – все це внесок малого та середнього бізнесу у забезпечення добробуту мешканців області.
Своєю чергою облдержадміністрація вживала задля цього низку заходів, які у поточному році реалізовуються в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.
Зокрема, для суб’єктів підприємницької діяльності у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету проводились публічні заходи та заходи освітньої та інформаційно-консультаційної спрямованості, а також заходи фінансової підтримки, серед яких фінансова підтримка суб’єктам підприємництва на реалізацію проєктів; часткова компенсація відсоткової ставки за кредитами, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого підприємництва; рейтингова програма «Підприємець 2021 року» тощо.
Під час конференції обговорювались наявні проблеми та перспективи розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки; пріоритетні напрямки, механізми, інструменти державної підтримки та розвитку МСБ; сприяння по залученню інвестицій в МСБ; ефективні практики та успішний досвід з питань розвитку підприємництва та інше.
Конференція стала майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.