ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Відбулося чергове засідання Комітету з питань інформатизації, інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуального розвитку Донецької ТПП17 листопада на базі Донецької ТПП відбулося III засідання Комітету з питань інформатизації, інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуального розвитку Донецької ТПП.

З огляду на обставини, захід відбувся в дистанційному режимі. В засіданні взяли участь 40 учасників: представники державної влади, місцевого самоврядування, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.


Засідання відкрили директор ЦРМСП Донецької ТПП, відповідальний секретар Комітету Олег Бедзай та голова Комітету Яна Вінницька.
В ході проведеного заходу були розглянуті декілька важливих питань.«Про роботу управління з питань інформатизації та цифровізації Донецької облдержадміністрації» доповів - начальник управління з питань інформатизації та цифровізації Донецької облдержадміністрації» Віктор Білокопитий. Він запросив долучитись до визначення пріоритетів розвитку громади у сфері цифровізації документообігу.


«Про плани діяльності ГС «ІТ Донеччина», м. Краматорськ» - доповіла директор ГС «ІТ Донеччина» Олена Калугіна.
З особливостями роботи ГС «Східноукраїнський технокластер» розповів - директор ГС «Східноукраїнський технокластер», директор з розвитку ТОВ «Ареал Девелопмент» Павло Зайцев.Директор Садового саду «Александрійський», (с. Александрівка Лиманської міської ТГ) Ніна Радченко наголосила на необхідності впровадження цифрових технологій у галузі сільського господарства.


Олег Бедзай запросив присутніх взяти участь у Практичній конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях», яка відбудеться 8 грудня в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки (організатор Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області).


Посилання на реєстрацію https://bit.ly/3EMjWOB


Завершуючи захід Яна Винницька та Олег Бедзай акцентували присутніх на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП та звернулися з проханням формувати пул проблемних питань на чергове засідання Комітету: пропозиції надсилати до секретаріату Комітету (е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com моб. (050) 347-85-73; контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).