ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Використання цінного досвіду - запорука спільного успіху


10 листопада на базі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП (далі - Комітет). З огляду на обставини, захід було проведено в дистанційному режимі.

51 учасники заходу, який об’єднав представників державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, ВНЗ, бізнес-асоціацій та керівників підприємств, обговорили низку нагальних питань

Засідання відкрили начальник Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, голова Комітету Дмитро Штагер та директор Центру розвитку малого і середнього підприємництва Донецької ТПП, секретар Комітету Олег Бедзай.
Вони акцентували присутніх на можливостях всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП.

Дмитро Штагер повідомив, що з переходом на роботу на державну службу складає з себе обов’язки голови Комітету.
В ході роботи засідання було розглянуто кілька важливих питань.

Про роботу Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області доповів Дмитро Штагер.
Координаторка проєктів ООН з гуманітарної підтримки, продовольства та життєзабезпечення для Східного регіону та ВПО Марина Козловська презентувала Стратегічну програму уряду та міжнародне партнерство для відновлення аграрного комплексу з урахуванням довкільних ризиків і забезпечення гуманітарних потреб жителів Східного регіону та ВПО.
Змістовною була доповідь віцепрезидент Асоціації фермерів і землевласників в Україні (АФЗУ), голови відокремленого підрозділу Асоціації фермерів і землевласників в Україні (АФЗУ) в Донецькій області, керівника ФГ «Залив» (м. Лиман) Олександра Зубенка.
Олег Бедзай запросив присутніх взяти участь у Всеукраїнській конференції для виробників 11 листопада п.р. (організатори юридична компанія «Crowe Mikhailenko», м. Київ та Комітет підприємців з податкових питань ТПП України) та у Національній практичній конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях» 8 грудня п.р., яка проводиться в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки (організатор Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області) - посилання на реєстрацію https://bit.ly/3EMjWOB.


Завершуючи захід Олег БЕДЗАЙ подякував всім, хто долучився до роботи під час засідання Комітету та акцентував цільової аудиторії, що зараз потрібна кандидатура голови Комітету.

Тому бажаючи очолити роботу Комітету мають надати своє резюме до секретаріату Комітету (е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com моб. (050) 347-85-73; контактна особа - Олег Миколайович Бедзай). Звернувся до присутніх з проханням формувати пул проблемних питань на чергове засідання Комітету - пропозиції надсилати до секретаріату Комітету.