ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ДІЛОВА ЖІНОЧА ОСІНЬ 2021


21 жовтня Донецька торгово-промислова палата при підтримці німецькій федеральній компанії GIZ надихнула майже 70 жінок Донецької області, завдяки заходу «B4W: Practic story’s» у форматі TEDx в рамках проєкту «Ділова жіноча осінь 2021».

Теми, які розкрили наші запрошені спікери, представляли певний інтерес, він був викликаний практичними кейсами з професійної діяльності фахівців. Виступи супроводжувалися медіапрезентаціями наповненими корисним контентом. Це були фотографії, відео, графіки, які дозволяли зробити матеріал більш доступним для розуміння. Були й розповіді про креатив, коучинг в організації, важливість фотоконтенту, коефіцієнт життєвої енергії та як вести успішний бізнес незважаючи ні на що.


Заходи такого формату - це завжди позитивні емоції, які створюють настрій. Для нас, як організаторів завжди важливо бачити, щоб наші учасники були на одній хвилі з експертом!


Хочемо зазначити, що презентації та відео заходу незабаром надішлемо на електронні адреси, які були використані під час реєстрації у ZOOM/
Дякуємо усім, та чекаємо на наступному заході 19 листопада!


* Ділова жіноча осінь 2021 – це проєкт метою якого є популяризація жіночого підприємництва, підвищення обізнаності про важливість розвитку потенціалу місцевого бізнесу, яким керують жінки. Проєкт супроводжується низкою заходів: Конкурс жіночого підприємництва «Best Business Women», майстер-класи «B4W: інструменти жіночого бізнесу», «B4W: Practic story’s» 21 жовтня, B4W: діловий прийом «Ділова жіноча осінь 2021» 19 листопада.


Проведення проєкту стало можливим завдяки федеральній компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність і захист клімату, сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.