ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

БІЗНЕС І ВЛАДА: ПАРТНЕРСТВО НА БЛАГО ДОНЕЧЧИНИ

13 жовтня на базі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету підприємців харчової та переробної промисловості Донецької ТПП (далі - Комітет).

З огляду на обставини, захід відбувається в дистанційному режимі У роботі засідання взяли участь 44 особи: представники державної влади, місцевого самоврядування, ВНЗ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.

Засідання відкрив керівник компанії «ДОРС-Еліт +», Волноваський район, голова Комітету Олександр Ахунзянов.

В ході роботи було розглянуто низку актуальних питань.

«Про необхідність дослідження якості та безпечності харчових продуктів згідно вимог законодавства та споживачів» доповіла заступник директора з наукової роботи Української лабораторії якості та безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.т.н., доцент Юлія Слива.

«Про повноваження Державної регуляторної служби України: ситуація в Державній регуляторній службі на території Донецької та Луганської областей» доповів директор ТОВ «Alimentarius system management» (м. Суми), учасник проекту МАТRА, сертифікований тренер з підготовки бізнесу до державних перевірок у сфері безпечності аграрної та харчової продукції Олександр Гоман.

«Про перспективи розвитку кластерних ініціатив на прикладі харчового кластеру Східної України» доповіла засновник ГО «Харчовий кластер Східної України» підприємниця Олена Брюховець (м. Мирноград).

У ході подальшої роботи була розглянута необхідність підтримки територіальними громадами виробників харчової продукції.

Підводячи підсумки роботи засідання Комітету Олександр Ахунзянов привітав присутніх з святом Днем працівників харчової промисловості.

Директор Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП, відповідальний секретар Комітету Олег Бедзай наголосив, що Донецька ТПП в черговий раз стала майданчиком для плідного спілкування, акцентував увагу на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП.

Організатори звернулися до присутніх з пропозицією тримати «обратний зв’язок» через секретаріат Комітету за тел.: моб. +38 (050) 347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com (контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).