ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Нові члени приєдналися до лав Донецької торгово-промислової палати


28 вересня в Донецькій ТПП відбулось чергове засідання Президії ДТПП.
У ході засідання членами Президії була розглянута низка питань, які є пріоритетними для координації подальшої діяльності.
Одним з таких питань стало підбивання підсумків проведення Ділового прийому на честь Дня підприємця та урочистого відкриття адміністративного центрального офісу Донецької ТПП.


Нагадаємо, 3 вересня відбулося урочисте відкриття нового адміністративного центрального офісу Донецької ТПП в місті Краматорськ. В урочистому заході взяли участь понад 100 осіб. Під час цієї події відбулося вручення нагород кращим підприємцям регіону – членам Донецької ТПП.


Донецька ТПП активно залучена до роботи стосовно підтримки жіночого підприємництва. На засіданні Президії висвітили питання стосовно реалізації проєкту з підтримки жіночого підприємництва «Ділова жіноча осінь 2021»
Учасники засідання також підтримали проєкт рішення про створення Клубу ділових жінок Донецької торгово-промислової палати.
Під час засідання Президії були прийняти до членства в ДТПП ФОП Рудай Ганна Сергіївна і ГО «Миколаївська спілка бджолярів».