ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Технічне регулювання як світовий рушій товару


28 вересня у Донецькій торгово-промисловій палаті пройшов вебінар «Технічне регулювання промислової продукції: аналіз вимог технічного регламенту та оцінка відповідності» в якому взяли участь представники бізнесу регіону.


Директор департаменту ЗЕД Валерій Перепелиця розповів про зміни в системі технічного регулювання нехарчової продукції та про загальні принципи і порядок підтвердження відповідності продукції вимогам технічних регламентів.


Окремий блок було присвячено питанням аналізу застосованого законодавства та основних вимог які стосуються продукції, а також різним методологіям аналізу ризиків, які можуть використовувати підприємці для підтвердження відповідності своєї продукції. Наступним питанням було розглянуто модулі оцінки відповідності та принципи їх застосування. До уваги слухачів були представлені online-ресурси Європейського Союзу та України, які допоможуть їм у цій роботі.


Наприкінці вебінару спікер відповів на питання учасників та проінформував про послуги Донецької ТПП у галузі технічного регулювання та підтвердження відповідності.