ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Багатообіцяючі напрямки для розвитку бізнесу


23 вересня на платформі Донецької ТПП відбулася черговий онлайн-захід «Chamber4Members».

Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, вітаючи учасників, зазначив, що проєкт - «Chamber4Members» - це новий досвід і можливості, новий погляд на давно відомі речі, на формування сучасної культури взаємозв’язків між Донецькою торгово-промисловою палатою і підприємцями регіону.

Учасники зустрічі отримали корисні поради щодо користування такими інструментами Digital Marketing як Telegram messenger та Digital Art.

Спеціаліст по Digital Marketing Manager Марина Хлібко наголосила, що протягом останніх років росте тенденція поширення власного досвіду, зібраної інформації, а головне не тільки успішних кейсів, а й факапів, які допомагають побачити та зрозуміти усі грані тої чи іншої справи, сфери бізнесу чи окремої події. Однією з популярних платформ, що використовується для цієї мети, є Telegram-канали.


Цікавою була інформація від Олександри Кравченко – фахівця з 2d ілюстрації: оформлення візиток, банерів, запрошень, створення єдиного стилю для профілів соцмереж, флет ілюстрації для друку на полотнах і листівках.

«Наразі бізнес трансформується, намагаючись робити свої процеси більш ефективними, диджиталізованими», – наголосила Олександра Кравченко.