ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ДОНЕЦЬКА ТПП ПРОПОНУЄ ПОСЛУГУ УСНОГО ПОСЛІДОВНОГО ПЕРЕКЛАДУ


Донецька торгово-промислова палата завжди прагне рухатися в ногу з часом, реагувати на зміни споживчого ринку, моментально підлаштовуватися під запити клієнтів, розробляти і просувати нові послуги.

Однією з послуг, що надається фахівцями Донецької ТПП та є затребуваною як серед корпоративних клієнтів, так і приватних осіб, є послуга послідовного усного перекладу.

Величезну роль в проведенні успішних переговорів відіграє підготовка та підготовленість перекладача, його обізнаність і знання тематики перекладу.

У письмового перекладача завжди під рукою тематичні словники, глосарії, спеціальна література для видачі на-гора швидкого, якісного та грамотного перекладу.

Усний же перекладач носить весь багаж знань з собою. Тому клієнтові не варто дивуватися, якщо перед проведенням заходів, зустрічей або переговорів фахівець попросить завчасно надати найбільш повний обсяг інформації по тематиці заходу. Це може бути програма заходу, рекламні проспекти, презентації тощо.

Оперування перекладачем внутрішньою лексикою вашої компанії виключить неясності, двоякості тлумачення, гарантує гладкість проведення зустрічі.

Ми зацікавлені в забезпеченні збереження даних своїх клієнтів. Нерозголошення внутрішньої або конфіденційної інформацію гарантується підписанням «Положення про комерційну таємницю і конфіденційну інформацію» від 01.01.2020г.


Контакти:


Наталія Дегтярьова


E-mail: translators@donetskcci.com

Телефон: (050) 19 25 344


Христина Тріскіба


E-mail: translator@dtpp.donetsk.ua

Телефон: (050) 526 98 96

Факс / телефон: +38 062 387 80 00