ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

ВІД ІДЕЙ ДО РЕАЛЬНИХ СПРАВ

Міжрегіональний проєкт національного рівня «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці», що єднає дві протилежні області України, уже на фінальному етапі.
Півроку представники Донеччини та Прикарпаття працювали над проєктами, які представили керівникам міжнародних донорських організацій, що працюють в Україні.
Представники обох регіонів показали напрацювання для співпраці між засобами масової інформації, громадянським суспільством, органами місцевого самоврядування, представниками малого та середнього бізнесу, а також освіти та культури. Усього – близько півсотні проєктів.
До одного з них долучилася і Донецька ТПП - в рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» Палата взяла участь у телемості між двома областями. Майже п'ятдесят представників з кожної області взяли участь у жвавій дискусії, що стосувалася співпраці та єдності двох регіонів. Учасники зустрічі мали змогу презентувати свій бізнес, розповісти про здобутки та представити кращі практики своєї діяльності.
Проєкти, розроблені в рамках міжрегіональної програми «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці», презентували голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко разом із Івано-Франківською колегою Світланою Оніщук сьогодні, 29 липня.
«Досвід Івано-Франківщини, яка активно розвиває свій туристичний потенціал, дуже важливий для нас, адже ми прагнемо, щоб наша область стала привабливою не тільки для інвесторів, а й також для туристів – як із Європи, так і з інших областей України», - зазначив Павло Кириленко.
Він подякував прем’єр-міністрові Денису Шмигалю, міжнародним та українським партнерам, які допомагають долати стереотипи та спільно розвивати регіони як економічно, так і культурно.
Своєрідним підсумком роботи стала розробка «Посібника концепцій міжрегіональних інтеграційних проєктів».
Нагадаємо, програма «Івано-Франківська та Донецька ОДА будують мости для співпраці» реалізується завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що надається через проєкт міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри».