ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

ПРОЄКТ ЗАВЕРШЕНО, РОБОТА ТРИВАЄ!
Добіг завершення партнерський проєкт «Прямуємо до успіху!» із запровадження інтерактивного онлайн навчання актуальним навичкам роботи в інтернеті. Час підбивати підсумки та робити висновки.

Проєкт реалізовано ГО «Відкрита економіка», Донецьким обласним центром зайнятості, Донецькою торгово-промисловою палатою, ГО «Асоціація консультантів для бізнесу АКБ» та Міжнародним інститутом підприємництва в рамках проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Не є секретом, що в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій, з’явилося безліч нових професій, таких як контент-менеджер, мерчандайзер, SMM-менеджер тощо. Такі слова заполонили ринок праці та продовжують успішно просочуватися у наше повсякденне життя.

Проєкт «Прямуємо до успіху!» привернув увагу більш широкого загалу до актуальності опанування онлайн-професій. Серед яких лідерські позиції посідає контент-менеджер або контент-асистент. Соціальні мережі так стрімко змінюються, що не вивчати щось нове тим, хто прагне бути ефективним у сфері діджитал, просто неможливо. Доки є активним інтернет-бізнес, доти високим буде попит на спеціалістів , які мають фахові знання та досконалі навички.

«Наразі популярними є адміністратори веб-сайтів і ті, хто готує контент для веб-ресурсів. Такі фахівці повинні мати досвід і добре портфоліо. », – прокоментувала директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

В рамках проєкту понад 60 осіб успішно пройшли навчання, серед них були як власники / керівники бізнесів, так і наймані співробітники без прив'язки до конкретного виду або сфери діяльності. Навчання проходило у вигляді обговорень, тренінгів з основ маркетингу і практикумів. Учасники також отримали виключну можливість спілкування з експертами та бізнес-консультантами та можливість долучитися до обміну кращими практиками, а в проміжках насиченої навчальної програми ― подискутувати та налагодити між собою контакти.

«Особливістю навчальної програми «Прямуємо до успіху» був, по-перше, короткий термін навчання – всього 4 тижні в онлайн-форматі. По-друге, навчальна програма та матеріали були розроблені найкращими фахівцями за принципом «нічого зайвого, тільки головне». Розробка контент-стратегії, основи копірайтингу та SMM, створення, адаптація та візуалізація контенту з урахуванням особливостей соцмереж – це тільки частина того, що було розглянуто під час навчання. І, по-третє, – фаховий склад тренерів та менторський супровід кожного учасника проєкту», – перелічує родзинки курсу Людмила Степаненко – директор Міжнародного інституту підприємництва на базі якого відбувається навчання.

«В рамках проєкту було розроблено онлайн інтенсив для набуття актуальних навичок роботи в інтернеті та соціальних мережах. Цей курс поєднав актуальні теми та відповіді на питання , які дозволяють усім охочим опанувати та закріпити практичні навички, що вкрай необхідні в повсякденній роботі тут і зараз. Нові компетенції ніколи не є зайвими!», - зазначає керівниця проєкту Марина Дубініна.

Дійсно, уміння адаптуватися до змін та навчання впродовж життя – запорука успіху у сучасному світі. Потрібно використовувати всі наявні ресурси для саморозвитку і професійного вдосконалення, навчальний курс «Прямуємо до успіху!» дав і дає саме таку можливість.