+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

НОВИЙ КОМІТЕТ ДОНЕЦЬКОЇ ТПП – НОВЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

16 лютого поточного року відбулося перше установче засідання Комітету з питань інформатизації, інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуального розвитку Донецької ТПП (далі - Комітет).
З огляду на обставини, захід відбувся в дистанційному режимі. У роботі засідання взяли участь 49 представників державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.
Засідання відкрив Президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв. Він зазначив, що Комітети Донецької ТПП – це нетворкінгова платформа, що об'єднанує професіоналів, які усвідомлюють важливість співпраці для підвищення рівня керованості та конкурентоспроможності вітчизняної економіки і хочуть мати місце для неформального обговорення проблем, що постають перед ними, координації зусиль та надання допомоги один одному.
В ході роботи було одноголосно прийнято рішення про створення Комітету та затверджено попередній склад Комітету у кількості 57 осіб. Рішення в подальшому буде винесено на розгляд Президії Донецької ТПП.
Після обговорення прийнято Положення про Комітет. Також було обговорено кандидатури та обрано секретаріат Комітету за складом: голова - Директор ГС «ІТ Донеччина» (м. Краматорськ) Яна Винницька, відповідальний секретар - директор Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області Олег Бедзай.
Заступника голови Комітету було вирішено обрати на наступному засіданні.
Директор департамент міжнародного співробітництва та експорту Донецької ТПП, координатор проекту EEN Віра Рудич акцентувала увагу на можливостях платформи EEN для ІТ компаній.
Приватний підприємець Максим Красний (м. Торецьк) підняв питання необхідності впровадження цифрової освіти через утворення приватних шкіл навчання як для дітей (програмування, дизайн, верстка, створення сайтів і т.п.) так і для приватних підприємців (побудова систем контролю і обліку а також технології онлайн продажів).
Підводячи підсумки роботи засідання Комітету Максим Ануфрієв акцентував увагу на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП; звернувся до присутніх тримати «обратний зв’язок» через секретаріат Комітету.
✅Контактна особа - Олег Миколайович Бедзай
Тел. +38 (050) 347-85-73;
е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com