+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Які бізнеси найбільше постраждали від коронакризи: думки експертів


2020 рік для багатьох бізнесів став випробуванням, яке пройти вдалося не всім, розповіла фінансовий експерт Галина Хейло.

"Виграли бізнеси, які змогли швидко перейти у діджитал або онлайн після оголошення карантину. Популярності набули різні формати доставок. Все, що можна було замовити у своєму смартфоні й отримати під двері - стало популярним і вже не піде з нашого життя. Також комунікаційно-технологічні компанії, які дозволили віддалено працювати, роблячи це зручно, якісно й ефективно - Zoom, Trello, Asana, Slack", - каже Галина Хейло.

Додає, що відбувся прорив у фармацевтичній галузі, перед якою була задача створити вакцину в рекордно швидкі строки.

"Найбільшого удару коронакриза завдала розважально-культурним закладам, готельно-ресторанному бізнесу, туристичним операторам та агентствам, сфері косметологічних послуг. Також постраждали бізнеси, пов'язані з пасажирськими перевезеннями, страхуванням, рекламою, будівництвом та недержавні освітні заклади. Список досить великий. На мій погляд, ці сфери трансформуються, але не зникнуть з нашого життя", - зазначає Галина Хейло.

CEO GigaCloud Артем Коханевич каже, що утрималися на плаву під час першого локдауну ті, хто швидко адаптувався під нові реалії та перевів бізнес в онлайн.

"Найбільш популярними стали торгівля продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни, інтернет-торгівля та доставка товарів. Коронакриза показала: якщо у тебе немає сайту, тебе немає в бізнесі. Тому в тренді ще довго будуть e-commerce, Saas-системи, відеозв'язок та онлайн-медицина", - каже Артем Коханевич.

З його слів, продовжує зростати попит на хмарні технології, бо вони пов'язані з переходом компаній на віддалений формат роботи.

"Карантин став потужним драйвером діджиталізації бізнесу, оскільки компанії почали масово переходити на віддалений формат роботи. Цифрові технології дали можливість краще взаємодіяти в команді. Тепер стратегія цифрового розвитку ― основа бізнесу", - зазначає експерт.

Коханевич додає, що карантин змусив деякі бізнеси переосмислити свою філософію та вийти за межі простого заробітку грошей.

"Компанії почали конкурувати за свого споживача, продаючи їм не просто товар, а ідею. Діджиталізація є не альтернативою звичного способу життя, а єдиним шляхом удосконалення як для бізнесу, так і для держави. І чим швидше ці процеси почнуть впроваджуватися в життя – тим ефективніше вдасться Україні подолати наслідки коронакризи", - резюмує експерт.