ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Участь у грантовому конкурсі – це неоціненний досвід


Програмою ООН із відновлення та розбудови миру були проведені Відбіркові комітети в рамках грантової програми на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Відбіркові комітети були проведені 19-21 жовтня у м. Маріуполь, 22-23;

26-27 жовтня – у м. Бердянськ;

28-30 жовтня та 2-4 листопада – у м. Краматорськ;

5-6 та 9-12 листопада – у м. Сєвєродонецьк.

Протягом цих днів, були представлені бізнес-плани 741 учасника, з яких буде профінансовано більш ніж 300 бізнес-проєктів протягом 2020-2021 рр. Загальна сума, що підлягає розподілу в рамках даного конкурсу складає 2,56 млн доларів США.

Заходи пройшли в партнерстві з Донецькою торгово-промисловою палатою. Остаточні результати конкурсу будуть оприлюднені пізніше.

Грантова програма реалізується завдяки фінансової підтримки Європейського
Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства
ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.