+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Знані та успішні. Відбулося чергове засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП


На засіданні Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької торгово-промислової палати, що відбулось 30 вересня, підбили підсумки роботи, обговорили перспективи розвитку, привітали переможниць конкурсу «Підприємець року 2020». А також обговорили актуальні питання, що турбують жіночий бізнес регіону.

✅Результатами проведення щорічного IV Бізнес-форуму «Business4Women» поділилась голова Комітету з розвитку жіночого підприємництва Світлана Безчотнікова.

✅Про підсумки роботи першого етапу проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення» та плани подальшої його реалізації розповіла директор ГО «АРР Східного Донбасу» Лариса Бичкова.

✅Бізнес-леді також обговорили питання посилення взаємодії Донецької ТПП з міжнародними організаціями в межах проєктів та програм МТД.
✅Членкиня Правління ГО «Асоціація Жінок «ПАНІ» Лариса Одаренко розповіла про необхідність створення «Бізнес-консультативного центру» у рамках проєкту «Забезпечення економічного розширення можливостей жінок на Донбасі» при підтримці французького фонду АКТЕД та фінансуванні Міністерства міжнародних справ Канади.

✅На засіданні Комітету традиційно визначили перспективи. Начальник відділу з організації та супроводу ділових заходів Аріна Казілова ознайомила присутніх з планом заходів Донецької ТПП на другу половину 2020 року.