+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

На Донеччині готували пропозиції щодо розвитку малого та середнього бізнесу в області

23 вересня на базі Донецької ТПП пройшло XXVІІІ засідання Регіональної ради підприємців у Донецькій області. До роботи долучилися представники бізнесу, громадських організацій, підприємців, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники міжнародних організацій, Донецької ТПП, Громадської ради при ДонОДА.


Відкрив засідання президент Донецької ТПП, голова Регіональної ради підприємців в Донецької області Максим Ануфрієв. Привітавши присутніх, він зазначив, що в регіоні влада та бізнес-асоціації вживають максимум зусиль задля того, щоб Донеччина була сприятливою для розвитку підприємницької діяльності.


В ході спільної роботи учасники засідання розглянули питання про розробку Проєкту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 Як зазначила начальник управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг і ринкового середовища департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Ірина Дудуляк, розробка проєкту програми проходить в рамках укладеного в поточному році Меморандуму про співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією та проєктом Європейського Союзу FORBIZ.


Окремо на засіданні Ради звернули увагу на процедури реєстрації та закриття підприємства та підвищення рівня інформаційного забезпечення щодо аналізу розвитку МСБ.


Заступник голови Донецького обласного осередку ГО "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги" асистент кафедри Анестезіології та інтенсивної терапії Донецького національного медичного університету Сергій Северин наголосив про необхідність створення робочої групи для розробки обласної програми паліативної допомоги за ініціативою Громадської ради при ДонОДА.


До дискусії щодо шляхів підтримки спільних заходів та проєктів за участю малого та середнього бізнесу активно долучився голова правління Торгового дому України в ЄС в Латвії Олександр Петров. Він оприлюднив нову спільну ініціативу з нарощування взаємної кооперації та експортних спроможностей українських експортерів шляхом розміщення в Україні імпортних замовлень суб'єктів ЄС.


За підсумками учасники регіональної Ради підприємців дійшли висновку щодо актуальності зазначеного формату взаємодії з метою посилення співпраці в умовах пандемічної кризи.