+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Відбулося засідання Президії ТПП України

17 вересня в ТПП України відбулось друге засідання Президії ТПП України.

У ході засідання членами Президії була розглянута низка питань, які є пріоритетними для координації подальшої діяльності системи ТПП. Одним з таких питань є участь системи ТПП в Україні в консультаціях стосовно оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що Палата була активно залучена до експертної роботи та консультацій стосовно розробки очікуваних параметрів оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Було проведено ряд зустрічей з Віцепрем’єр-міністеркою Ольгою Стефанішиною, на яких представники бізнесу могли надати відповідні пропозиції.

Як було зазначено, остаточна редакція пропозицій від системи ТПП буде узгоджена на черговому засіданні Президії ТПП України у грудні 2020 року.

Учасники засідання також затвердили зміни до Регламентів МКАС і МАК при ТПП України, які в подальшому можуть підвищити ефективність вирішення спорів, переданих на розгляд до арбітражних інститутів при ТПП України, зокрема в період введення в Україні та світі карантинних обмежувальних заходів у зв’язку із пандемією COVID-19.

Окрему увагу було приділено Місяцю кібербезпеки у жовтні. Комітет з електронних комунікацій при ТПП України планує з 1 до 31 жовтня в рамках Місяця кібербезпеки в Україні проведення заходів, зокрема форуму «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу» і виставки «Кібербезпека 2020».

Членами Президії було призначено нових представників ТПП України за кордоном: пана Артура Фархутдінова в Киргизькій Республіці, пана Ніомана Астаму в Індонезії та пана Геннінга Фінка в Північній Німеччині.

Серед інших питань, які були обговорені, взаємодія з Фондом державного майна України та його регіональних відділень у контексті реалізації державної програми по приватизації на 2020 – 2021 роки. Під час засідання президент ТПП України Геннадій Чижиков і голова Фонду Дмитро Сенниченко підписали меморандум про співробітництво щодо залучення інвесторів.

Більше про укладення меморандуму на сайті Фонду державного майна України.