+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

На Донеччині нагородили кращих підприємців року

Підбито підсумки регіонального конкурсу «Підприємець року 2020», який ініційовано Донецькою обласною державною адміністрацією, Донецькою торгово-промисловою палатою, Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки.

За словами організаторів конкурсу, основне завдання заходу - сприяння підприємницькій активності, реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого та середнього підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в економічне, соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Пандемія коронавірусу не завадила планам, але перевела конкурс в новий онлайн-формат. Експертна рада оцінювало підприємницький дух; інноваційність; фінансові результати діяльності компанії (динаміка зростання); галузевий вплив; корпоративну соціальну відповідальність 48 претендентів. Учасників та переможців у 10 номінаціях відзначили дипломами та почесними нагородами.

Переможцями та лауреатами в таких номінаціях стали:

«Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Радченко Ніна Миколаївна, фізична-особа підприємець, с.Олександрівка, Лиманська міська ОТГ.
ЛАУРЕАТИ:
- Фролов Андрій Анатолійович, фізична особа-підприємець, м. Світлодарськ, Бахмутський район;
- Хатмулліна Олена Василівна, фізична особа-підприємець, м. Костянтинівка.

«Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Кушнарьов Сергій Миколайович , директор ТОВ «СДС-Схід», м. Словянськ.
ЛАУРЕАТИ:
- Теличко Ганна Олександрівна, фізична особа-підприємець, м. Вугледар;
- Ігнатенко Костянтин Дмитрович, фізична особа-підприємець, м. Покровськ.

«Start-Up року»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Баньковська Марина Миколаївна, фізична особа-підприємець, , м. Дружківка.
ЛАУРЕАТИ:
- Рачок Олександр Леонідович, фізична особа-підприємець, м. Покровськ;
- Черногор Юрій Олександрович, фізична особа-підприємець, м. Покровськ.

«Підприємець року в галузі промисловості»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Коротун Максим Сергійович, директор ТОВ «НПП Крамтехцентр», м. Краматорськ.
ЛАУРЕАТИ:
- Волько Володимир Андрійович, директор ТОВ « Укргазпромсервіс», м. Дружківка;
- Мишенін Дмитро Михайлович, фізична особа-підприємець, м. Слов’янськ.

«Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Діордійчук Вячеслав Олександрович, фізична особа-підприємець, м. Костянтинівка.
ЛАУРЕАТИ:
- Машир Роман Вікторович, фізична особа-підприємець, м. Покровськ;
- Саєнко Віліна Валеріївна, фізична особа-підприємець, м. Торецьк.

«Підприємець року в галузі сільського господарства»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Іванков Володимир Володимирович, керівник ТОВ «БАХМУТ - АГРО», с. Яковлівка, Соледарська міська ОТГ.
ЛАУРЕАТИ:
- Гаврил-Оглу Федір Іванович, директор ПП «Восход», с. Федорівка, Нікольський район;
- Каплунов Сергій Олександрович, директор ТОВ «Агродобробут», с. Ганнівка, Добропільський район.

«Підприємець року в галузі послуг»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Діордійчук Олександр Нестерович, фізична особа-підприємець, м. Дружківка.
ЛАУРЕАТИ:
- Ільєнко Лідія Миколаївна, фізична особа-підприємець, с. Новоторецьке, Шахівська сільська ОТГ;
- Роменська Анастасія Олександрівна, фізична особа-підприємець, м. Дружківка.

«Підприємець року в галузі торгівлі»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Лисаков Олег Григорович, фізична особа-підприємець, м. Покровськ.
ЛАУРЕАТИ:
- Кузьменко Олена Володимирівна, фізична особа-підприємець, м. Лиман, Лиманська міська ОТГ;
- Рибка Світлана Василівна, власниця ПП «Аквавіта плюс», м. Мирноград.

«За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Лебедина Наталія Іванівна, фізична особа-підприємець, м. Торецьк.
ЛАУРЕАТИ:
- Бабич Володимир Костянтиновича, фізична особа-підприємець, м. Краматорськ;
- Нейштадт Аліна Львівна, фізична особа-підприємець, м. Краматорськ.

«За активну підтримку малого бізнесу»
ПЕРЕМОЖЕЦЬ - Шейко Олександр Федорович, фізична особа-підприємець, м. Дружківка.
ЛАУРЕАТИ:
- Тупікало Юрій Гнатович, фізична особа-підприємець, м. Миколаївка, Миколаївська міська ОТГ;
- Грушевий Віталій Миколайович, голова фермерського господарства «РАНОК-АГРО», с. Бойове, Нікольський район.

Цього разу конкурс «Підприємець року» відбувся на «віддалені», і в зв’язку з карантинними заходами, на превеликий жаль урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу у цьому року не була проведена. Але кожен з переможців та лауреатів отримав почесні нагороди за допомогою поштового пересилання.