+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

В Україні запустили чат-бота, що допоможе українським бізнесам у подоланні наслідків кризи COVID-19

Торгово-промислова палата України (ТПП) та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно запустили чат-бота, завдяки якому українські підприємці відтепер зможуть оперативно отримувати відповіді на питання, пов’язані зі спалахом COVID-19. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН).

Чат-бот відповідатиме на запити користувачів про те, як мікро-, малі та середні підприємства, які зазнали втрат через пандемію COVID-19, можуть зменшити негативний вплив нинішньої кризи. Він також генеруватиме готові сертифікати про форс-мажорні обставини та форми на основі інформації, яка надаватиметься користувачами.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що чат-бот допоможе підвищити обізнаність серед мікро-, малих та середніх підприємств про пом’якшувальні заходи, посилити їхню стійкість до криз та удосконалити механізми комунікації між бізнесами та постачальниками послуг.

В Україні запустили чат-бота, що допоможе українським бізнесам у подоланні наслідків кризи COVID-19«COVID-19 спричинив небачене раніше зростання попиту на інформацію серед підприємців. Цей чат-бот пропонує інноваційне рішення, що допоможе забезпечити такий попит», – зазначила Ґерчева.

«Торгово-промислова палата України прагне бути на зв’язку з бізнесом цілодобово й без вихідних. У цьому нам допоможе чат-бот, який спростить комунікацію та процес звернення за послугами, котрі надає ТПП, а нашим експертам дозволить використати зекономлений час та увагу для аналізу й розгляду практичних кейсів. Чат-бот працює 24 години 7 днів на тиждень та дозволяє швидко отримати юридичну консультацію, наприклад засвідчити форс-мажорні обставини і за кілька кліків завантажити зразки документів та подати заявки онлайн», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Чат-бот уже доступний для завантаження через: Telegram, Facebook та Viber.