+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Креативні стартапи запрошують до Creative Business Academy – інтенсивного онлайнтренінгу

House of Europe, програма Європейського Союзу в Україні, запрошує креативні стартапи та підприємців з усієї України до Creative Business Academy – інтенсивного онлайнтренінгу, під час якого вони разом з європейськими бізнес-тренерами структурують та впорядкують власний креативний бізнес.

Дедлайн: 30 червня (15:00)

Хто може взяти участь:

представники креативних стартапів та підприємців, що:

  • мають готовий продукт або прототип, пов’язаний з архітектурою, дизайном, модою, образотворчим мистецтвом, ремеслами, фотографією, музикою, перформативними мистецтвами, кіно, видавничою справою, літературою, медіа, телебаченням, радіо, рекламою, маркетингом, іграми, ІТ, креативними хабами, фестивалями, музеями або галереями ітд

Що пропонується?

- Відповіді на нагальні проблеми креативного бізнесу: як стабільно заробляти, знайти нових клієнтів, продаватися на міжнародних ринках, захиститися від плагіату, переконати інвесторів вкласти гроші у власний бізнес.

- Тренінги від 10 професіоналів з Європейського Союзу, що створили успішні міжнародні креативні бізнеси або консультують міжнародний креативний бізнес.

- Персональні консультації для кожного з учасників для обговорення індивідуальних питань, що хвилюють саме їх.

- Знайомства з креативними підприємцями з усієї України, а також Європейського Союзу, для потенційних спільних колаборації та проектів після тренінгу.

Що важливо?

  • Навчання безкоштовне й проходить онлайн.

- Найкращі учасники Creative Business Academy змагатимуться на національному відборі і зможуть поїхати на міжнародне змагання BRIGHT Creative Business Cup (Копенгаген, Данія)

Як взяти участь:

  • Заповнити англійською мовою форму на онлайновій платформі House of Europe: houseofeurope.org.ua (обравши Creative Business Academy, «Подати заявку»)
  • Зняти відео до 10 хвилин (англійською мовою), що розповість про власний креативний бізнес та мотивацію взяти участь у тренінгу.

Більше інформації - https://bit.ly/2BHOXIe