+38 050 477-01-11 ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

СПІЛЬНО ДОЛАЄМО ВИКЛИКИ ЧАСУ!


Шановні партнери, друзі!

У зв'язку з заходами, які введені через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення СOVID-19, Донецька торгово-промислова палата з 19 березня 2020 року тимчасово суттєво обмежила особистий прийом клієнтів у своїх відділеннях та центральному апараті в Донецькій області.

У звичайному режимі (за попередньою домовленістю з експертом) надаються:

  • отримання сертифікатів походження товарів,

  • декларування митних вантажів,

  • експертиза,

  • іноземні переклади

  • оформлення сертифікатів про форс-мажорні обставини

Інші послуги – дистанційно (електронна пошта, телефон).

Ви можете отримати консультацію експерта,

  • зателефонувавши йому за телефонами, вказаними на сайті ДТПП (розділ "Послуги");

  • направити звернення електронною поштою dcci@dtpp.donetsk.ua;

  • звернутися на "гарячу" лінію" за телефонами; + 38 (050) 477-91-11, +38(067)567-01-11.

Також звертаємо Вашу увагу, що Донецька ТПП запускає на своїх інформаційних носіях програму CHAMBER4MEMBERS – online:

Ми пропонуємо членам Донецької ТПП та бізнесу регіону об`єднуватись та створювати колаборації. Для цього на сайті https://donetskcci.com/newspartners - розміщуються пропозиції та запроси членів Палати.

Як це працює? Ви надсилаєте пропозицію/запрос Вашого підприємства з контактами на e-mail natalia.ivanova@donetskcci.com Ми розміщуємо інформацію на інтернет ресурсах ДТПП. Її бачать інші. Телефонують/пишуть Вам.

З актуальною інформацією стосовно порад провідних бізнесменів з розвитку бізнесу в умовах кризи, посилання на бізнес канали, корисний відео контент та інше Ви можете ознайомитись на нашій сторінці Facebook https://www.facebook.com/Donetskcci

Ми розширили майданчики комунікації та запустили Telegram-канал. Канал щоденно надає актуальну інформацію щодо роботи ДТПП, а також публікує новини, які будуть цікаві представникам бізнесу Донеччини. Приєднатися до Telegram-каналу Донецької ТПП можна за посиланням t.me/@DonetskCCI

Якщо Вам потрібна допомога у вирішенні проблем, які виникли у бізнесі через карантинні заходи, є пропозиції щодо взаємодії між членами Донецької ТПП, або Ви бажаєте поділитись власним досвідом, пишіть на е-mail natalia.ivanova@donetskcci.com Разом ми все подолаємо!

З повагою, президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв