ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Тренінг з фінансової грамотності

13 червня 2019 р.


Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, запрошує вас на тренінг з фінансової грамотності "Три «R» успішного бізнесу: Rаціонально використовуємо, Rозумно керуємо, Rегулярно контролюємо грошові кошти", який поєднує теорію і практику та спрямований на підвищення фінансової експертності представників мікро-малого-середнього бізнесу.

Культура управління грошима - це не просто скурпульозна бухгалтерія, це, в першу чергу, методи, способи, підходи і робочий інструментарій, що дозволяє мати впевненість у завтрашньому дні!

Чотири модулі тренінгу - від характеристики фінансової сили підприємства до ефективного підходу в плануванні доходів і витрат для формування прибуткового cash flow в компанії, дозволять вам суттєво підвищити компетенції у сфері фінансового контролю.

До участі запрошуємо представників МСБ (мікро/малий/середній) різних галузей економічної діяльності: керівників, топ-менеджмент, відповідальних осіб за облік та розрахунок витрат.

Бізнес - тренер: Терехова Яна - керуючий партнер тренінгової компанії «Школа фінансових менеджерів», сертифікований фінансовий менеджер (ICFM), сертифікований консультант по програмі EBC * L (A, B) - «Основи розвитку бізнесу», сертифікований фасилітатор діалогів (ТОР®)

Місце проведення тренінгу: конференц-зала Донецької ТПП (III поверх), м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48 а
Час проведення тренінгу: 9.00 до 17.00

Вартість участі – 1128 грн. (з ПДВ).
Учасники забезпечуються навчальнім роздатковим матеріалом, обідом та перервами на каву.

Обов’язкова реєстрація за лінком
Програма тренінгу 

Додаткова інформація за тел.:
+380(50)460-77-79, Аріна Казілова;
+380(50) 261-83-06 Людмила Степаненко.

Захід організує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.