ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Воркшоп Мистецтво діалогу через ненасильницьке спілкування. Бізнес перемовини і не тільки...

14 травня 2019 р.


Програма воркшопу

14 травня о 10-00 годині у конференц-залі Донецької торгово-промислової палати  за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48 А відбудеться воркшоп на тему: «Мистецтво діалогу через ненасильницьке спілкування. Бізнес перемовини і не тільки...».

Запрошуються представники малого та середнього бізнесу, держслужбовці та представники місцевого самоврядування, представники громади.

Мета воркшопу:  ознайомити з іноваційними методами побудови діалогу та сформувати навички ефективної комунікації  в конфліктних ситуаціях для зниження психологічного напруження у людей, що перебувають у стані дистресу. Сформувати навички побудови конструктивного діалогу, техніки ведення перемовин, зокрема в кризових ситуаціях, профілактики емоційного вигорання та навички відновлення емоційного стану. Надати особливу увагу навичкам усвідомлення у конфліктній ситуації. Продемонструвати на практиці, як ці знання сприятимуть налагодженню ефективної комунікації на особистому та суспільному рівні для взаємодії представників бізнесу з владними структурами та представниками громади.

ПРОГРАМА воркшопу

 Тренери:

Акімченкова Марина Володимирівна - співробітник кафедри психології та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; сертифікований фахівець з відновних практик та з практичної фасилітації; медіатор, тренер, коуч.

Жорник Олена Миколаївна - директор Центру медіації Донецької ТПП, юрист, адвокат, медіатор, психолог; має сертифікат «Бізнес-медіатор ТПП» (Академія Мюнхенської ТПП), сертифікати «Базові навички медіатора» (Академія адвокатури України м.Київ) та ін. .

 
Реєстрація: за тел.(+38)-050-460-7771 або e-mail: elena.zhornyk@gmail.com 

Воркшоп проводиться у рамках проекту «Педагогіка миру» для відновлення громадянського діалогу на Сході України» і виконується ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» згідно Договору про місцеву фінансову допомогу в рамках програми «Цивільна служба миру» за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Ешборн, ФРН.

Проект націлений на зміцнення спроможності підприємців та суспільних груп вирішувати виниклі конфлікти у мирний спосіб, що дасть можливість учасникам почути одне одного, зрозуміти існуючі потреби та інтереси кожного, можливість впливати на прийняття рішень, необхідних для спільної роботи і розвитку.