ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Бізнес-семінар Інструменти підтримки малого та середнього бізнесу для зміцнення економічних відносин між Україною та ЄС

13 грудня 2018 р.

Місце проведення : Конференц-зала ТПП України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33) Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 6 годин Вартість участі : 480.00 гривень
13 грудня 2018 року відбудеться бізнес-семінар «Інструменти підтримки малого та середнього бізнесу для зміцнення економічних відносин між Україною та ЄС», який організує ТПП України спільно з Посольством Республіки Болгарія в Україні за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Програма семінару передбачає виступи та презентації провідних європейських, зокрема болгарських та українських експертів – економістів з великим досвідом роботи у структурах ЄС у сфері зовнішньої торгівлі, управління проектами з розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення конкурентоспроможності компаній, громадських закупівель, боротьби з рейдерством, захисту інтелектуальних прав тощо.

Учасники семінару отримають від фахівців-практиків інформацію щодо правильного позиціонування українського бізнесу на закордонних ринках, зокрема щодо інструментів доступу до ринку ЄС після набуття чинності Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною, зможуть у рамках вільної дискусії обговорити з ними практичні аспекти ведення бізнесу з ЄС та дізнатись про унікальний досвід успішної інтеграції болгарської економіки до єдиного європейського ринку.

Із вітальним словом до учасників семінару звернуться Її В. Тимчасовий Повірений у справах Болгарії в Україні пані Стояна Русинова, Й.В. Посол, Глава Делегації ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, президент ТПП України та інші високоповажні гості.
Робочі мови заходу – українська та англійська, забезпечується синхронний переклад.

Захід почнеться о 10.00. Початок реєстрації - з 09.30 год.
Реєстрація: для участі у семінарі прохання зареєструватися не пізніше 12 грудня.
Вартість участі: 480 грн. (у т.ч. ПДВ).

Контакти для отримання додаткової інформації:
ТПП України - тел. (044) 461 98 08, E-Mail: boi-ier@ucci.org.ua (Ольга Бондаренко)
Посольство Болгарії в Україні – E-Mail: STEFAN SOFRONIEV [s.sofroniev@mi.government.bg] (Стефан Софронієв, керівник Торгово-економічної місії Посольства)