ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Семінари з бізнес-планування Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності

2 липня - 3 липня 2018 р.

Організатор : Донецька ТПП Місце проведення : Слов'янськ, Дружківка Форма проведення : Семінар Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 7 годин Контактна особа : Олена Сезоненко Контактний телефон : +380(50)4789880 Контактний e-mail : elenasezonenko@gmail.com
Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької державної обласної адміністрації в рамках виконання Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва Донецької області на 2017-2018 роки розпочинає цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування "Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності".

На семінарах слухачі дізнаються про доцільність використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, навчаться аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Запрошуємо на навчання як чинних підприємців, так й тих, хто збирається розпочати свій бізнес або реалізувати новий бізнес-проект, особливо ТПО та учасників АТО.

Семінари пройдуть у м.м. Краматорськ, Бахмут, Слов’янськ, Покровськ, Костянтинівка та Дружківка. Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http://donetskcci.com/  та сторінці у Facebook.

Розклад семінарів на ЛИПЕНЬ