ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Семінари з бізнес-планування Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності

26 червня - 27 червня 2018 р.

Організатор : Донецька ТПП Місце проведення : м.м. Бахмут, Костянтинівка Форма проведення : Семінар Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 7годин Контактна особа : Олена Сезоненко Контактний телефон : +380(50)4789880 Контактний e-mail : elenasezonenko@gmail.com
Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької державної обласної адміністрації в рамках виконання Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва Донецької області на 2017-2018 роки розпочинає цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування "Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності".
 
На семінарах слухачі дізнаються про доцільність використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, навчаться аналізувати бізнес-ідеї, комплексно організовувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Запрошуємо на навчання як чинних підприємців, так й тих, хто збирається розпочати свій бізнес або реалізувати новий бізнес-проект, особливо ТПО та учасників АТО.

Семінари пройдуть у м.м. Краматорськ, Бахмут, Слов’янськ, Покровськ, Костянтинівка та Дружківка. Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/.

У червні 2018 року семінари відбудуться:
26 червня у м. Бахмут
27 червня у м.Костянтинівка .

Час проведення семінару з 10.00 до 17.00 години.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX