ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Семінар-тренінг Використання альтернативних методів вирішення спорів /конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації.

31 травня - 7 травня 2018 р.

Організатор : Донецька ТПП Місце проведення : Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48А, 3-й поверх, конференц-зал, Форма проведення : Семінар Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 4 години Контактна особа : Жорник Олена Миколаївна Контактний телефон : 050-460-77-71 Контактний e-mail : elena.zhornyk@gmail.com
Місце і дата проведення: Краматорськ – 31 травня; Маріуполь – 7 червня.

Цільова аудиторія: представники бізнесу (юристи, менеджери, та інш.), громади, судової влади, ЦЗ, які за родом діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Кількість: 20 осіб

План семінару:
1.Знайомство, представлення програми семінару-тренінгу. Правила роботи.
2. Альтернативні методи вирішення спорів/конфліктів без звернення до суду. Історія медіації. Про медіацію/ правові аспекти проведення медіації в Україні.
3. Психологія конфлікту.
4.Навички медіатора. Емпатія. Мистецтво ставити правильні питання.
5. Теорія і вправи на відпрацювання навичок.

Мета семінару: ознайомлення і впровадження сучасних, більш ефективних механізмів вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах; досягнення покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Основними завданнями бізнес-семінару є:
- ознайомитись з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. медіація), їх відмінності та ефективність;
- ознайомитись з існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів;
- розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів;
- закріпити навички в форматі ділової гри.
- використання бізнесом та громадськістю в регіоні медіації в якості засобу вирішення спорів/конфліктів мирним шляхом

Трненери:
1. Жорник Олена Миколаївна - директор Центру медіації Донецької ТПП, юрист, адвокат, медіатор, психолог; має сертифікат «Бізнес-медіатор ТПП» (Академія Мюнхенської ТПП), сертифікати «Базові навички медіатора» (Академія адвокатури України м.Київ) та ін. .

2. Манойло Олександр Володимирович - начальник відділу міжнародних зв'язків та розвитку підприємництва Маріупольського відділення Донецької ТПП. У 2016-2017 роках пройшов навчання в Українському Центрі Медіації при КМБШ м. Київ по програмі промислово-торговельної палати Мюнхена і Верхньої Баварії і отримав кваліфікацію «Бізнес-медіатор ТПП».