ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Семінар-тренінг Використання альтернативних методів вирішення спорів /конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації.

31 травня - 7 травня 2018 р.

Організатор : Донецька ТПП Місце проведення : Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48А, 3-й поверх, конференц-зал, Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 4 години
Семінар-тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів» /конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації."

Місце і дата проведення: Краматорськ – 31 травня; Маріуполь – 7 червня.

Цільова аудиторія: представники бізнесу (юристи, менеджери, та інш.), громади, судової влади, ЦЗ, які за родом діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Кількість: 20 осіб

План семінару:
1.Знайомство, представлення програми семінару-тренінгу. Правила роботи.
2. Альтернативні методи вирішення спорів/конфліктів без звернення до суду. Історія медіації. Про медіацію/ правові аспекти проведення медіації в Україні.
3. Психологія конфлікту.
4.Навички медіатора. Емпатія. Мистецтво ставити правильні питання.
5. Теорія і вправи на відпрацювання навичок.

Мета семінару: ознайомлення і впровадження сучасних, більш ефективних механізмів вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах; досягнення покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Основними завданнями бізнес-семінару є:
- ознайомлення з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. медіація), їх відмінності та ефективність;
- ознайомлення з існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів;
- розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів;
- закріпити навички в форматі ділової гри.
- використання бізнесом та громадськістю в регіоні медіації в якості засобу вирішення спорів/конфліктів мирним шляхом


До виконання заходу залучено наступний персонал та фахівців:

1. Жорник Олена, освіта вища, юрист, адвокат, медіатор, психолог; має сертифікат «Бізнес-медіатор ТПП» (Академія Мюнхенської ТПП), сертифікати «Базові навички медіатора» (Академія адвокатури України м.Київ) та ін. Працює директором Центру медіації Донецької ТПП.
2. Манойло Олександр Володимирович, освіта вища, працює начальником відділу міжнародних зв'язків та розвитку підприємництва Маріупольського відділення Донецької ТПП. У 2016-2017 роках пройшов навчання в Українському Центрі Медіації при КМБШ м. Київ по програмі промислово-торговельної палати Мюнхена і Верхньої Баварії і отримав кваліфікацію «Бізнес-медіатор ТПП».