ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Програми-передумови - ваш перший крок на шляху впровадження системи безпечності НАССР

5 вересня 2019 р.


Нагадуємо , що з 20 вересня 2019 р. система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на усіх підприємствах, діяльність яких пов'язана із виготовленням та переробкою харчових продуктів.

Донецька торгово-промислова палата за підтримки Німецько-українського партнерського проекту KVP Ukraine запрошує  на практичний воркшоп " Програми-передумови - ваш перший крок на шляху впровадження системи безпечності НАССР".

Дата проведення: 05 вересня 2019 р. з 11.00 до 17.00.

Місце проведення: м. Новогродівка, виробничі потужності ФОП Пивовар Сергій, вул. Тюленіна, 25.

Мета нашого заходу – надання учасникам практичних навичок з питань впровадження програм-передумов, необхідних для побудови та впровадження систем безпеки, що базуються на принципах НАССР. Прийнявши участь у нашому заході, ви отримаєте знання та навички, які допоможуть вам самостійно розробляти та  впроваджувати систему безпечності на ваших підприємствах у подальшому. 

Унікальність воркшопу в тому, що ми запрошуємо вас на діюче харчове підприємство, де кваліфікований експерт з питань системи безпеки проаналізує діяльність підприємства та разом з учасниками з’ясує та розробить шляхи до впровадження системи НАССР.

Більш детальна інформація у програмі.

 Вартість участі для підприємств-членів ТПП складатиме 300 грн. 00 коп. з ПДВ, для підприємств, що не є членами ТПП – 600 грн. 00 коп з ПДВ.

Реєстрація (обов’язково) за посиланням.

Контактна особа: Дмитриченко Таміла , тел. 050 405-59-03, e-mail: mila.dmytrychenko@donetskcci.com