ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

У Києві відбудеться Експо-конгрес – Бізнес для Розумних Міст

29 січня - 31 січня 2019 р.

Місце проведення : м. Київ, вул. Велика Васильківська. 55. НСК "Олімпійський".
З 29 до 31 січня на головній арені країни НСК "Олімпійський'' відбудеться Експо-конгрес "Бізнес для Розумних Міст".

"Бізнес для Розумних Міст" – це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і падання послуг.

Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом тапублічною владою.

День другий – Розумні міста Регіону: досвід та виклики. Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії – "Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (SmartCityStrategies) в Україні та регіоні: нова економіка". Експерти розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології "блокчейн", зелену та синю економіку тощо.

На додаток до Конгресу, 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам (2 паралельні конференції за день). Під час яких буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема: розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність; розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія та енергоефективиість; розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їх роль у стійкому зростанні; розумний спосіб життя: здоров'я та спорт – як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя; розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами; розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі.

Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі:
  • Степан Кубів. Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку та торгівлі України; 
  • Віталій Кличко. Київський міський голова. Голова Київської міської державної адміністрації;
  • Джорді Хереу, Президент IdenCity, мер Барселони (період з 2006 до 2011);
  • Карі Айна Ейк. Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин OiER. Австрія, засновник і виконавчий директор програми USC (UnitedSmartCities);
  • Артем Ліс, Головний редактор Проекту BBC WorldService 2020, перед цим - Голова Європейської служби ВВС WorldService;
  • Епі Людвик Некай, засновник та керівник CrowdsourcingWeek, Сінгапур;
  • Др. Ірфан Аль Хасані, економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Дубаї, Департамент економічного розвитку Дубаі (DED). Уряд Дубаї, ОАЕ та багато інших.
"Бізнес для Розумних Міст" – це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв'язання проблем міст, стартами – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Детальніша інформація та умови участі на сайті: businessforsmartcities.com