ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Перший медично-фармацевтичний форум Україна-Куба

10 грудня 2018 р.

Час початку заходу : 09:30 Загальний час заходу : 4 години 30 хв
10 грудня 2018 року відбудеться Перший медично-фармацевтичний форум Україна-Куба, організований спільно з Посольством Республіки Куба в Україні. Форум буде проходити в приміщенні ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал «Колізей», 4 поверх).

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-кубинського економічного співробітництва, розглядатимуться питання, що пов’язані з двостороннім співробітництвом у сфері охорони здоров’я, медицини та фармацевтики, а також B2B зустрічі між компаніями.

Детальна програма Форуму уточнюється та буде надіслана найближчим часом.

За інформацією кубинської сторони, в заході будуть брати участь кубинські підприємці, що працюють в сферах медицини, виробники лікарського обладнання та фармацевтичні компанії. Також варто зазначити, що на Форумі будуть присутні представники Кубинської торгово-промислової палати, які зможуть відповісти на питання щодо особливостей співробітництва з Республікою Куба.

Список представників кубинської делегації.

Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:30.
Вартість участі у форумі – 720 грн. (включаючи ПДВ).
Вартість участі для членів ТПП – 540 грн. (включаючи ПДВ).

У разі зацікавленості просимо підтвердити участь, зареєструвавшись на сайті ТПП України. Після реєстрації протягом 2-х робочих днів на вказану адресу буде надісланий рахунок.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа Анна Гусак (тел.: (044) 461-98-08, моб. +380955466509, e-mail: ast-ier@ucci.org.ua).