ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Національна практична конференція: Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку

6 грудня 2018 р.

Місце проведення : м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького, «Авангард - Хол» Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 6 годин
Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує взяти участь у Національній практичній конференції «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку», яка проводиться в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки.

Основною метою Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Планується розгляд та обговорення наступних питань:
  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.


Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

У разі зацікавленості щодо участі, просимо Вас проінформувати організаторів не пізніше ніж 28 листопада 2018 року.

Обов’язкова реєстрація.

Початок роботи Конференції - 6 грудня 2018 року о 10.00 в «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького).

Реєстрація учасників - з 9.00.

Додаткова інформація щодо участі в конференції: (050) 347-85-73; oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович)