ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу

11 грудня 2018 р.

Місце проведення : м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33 Час початку заходу : 09:00 Загальний час заходу : 8 годин 30 хвилин
11 грудня 2018 року ТПП України ініціює проведення чергової конференції «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу», за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, для обговорення одного з найактуальніших на сьогоднішній день питань, а саме: «Як провести успішну індустріалізацію України в умовах дефіциту фінансування».

15 грудня 2017 р. ТПП України започаткувала нову українську платформу для ефективного діалогу між бізнесом і представниками влади для вирішення актуальних питань щодо подальшого промислового розвитку країни. За сприянням МЕРТ та низки партнерів була проведена конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України».

Під час Конференції були обговорені численні складові системної промислової політики, необхідної для проведення нової індустріалізації в Україні та підготовлено низку пропозицій до проектів нормативно-правових документів Уряду, насамперед проекту «Стратегії розвитку промислового комплексу України».

Головним лейтмотивом заходу стала побудова в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі розвитку держави (всупереч намаганням нав’язування нам моделі «супераграрної країни»).

Попри це, від бізнесу надходять звернення з питань, що продовжують залишатися актуальними. На їх переконання, «Ахіллесовою п‘ятою» для проведення нової індустріалізації стає обмеженість джерел (державних, іноземних, приватних) фінансування та доступність до них малого та середнього бізнесу, що не дозволяє в повній мірі реалізувати конкретні бізнес-проекти в Україні, розраховані на середньо- та довгострокову перспективу (до 10 років).

Однією з тем є захист прав та інтересів бізнесу. У зв’язку з цим планується обговорити дану тему, пов’язуючи її з прийнятим Законом України від 16.11.2017 № 2213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (т.зв. «Маски-шоу стоп»), якому у грудні 2018 р. виповнюється рік.

Запрошуємо вас взяти участь у Конференції.

Проект програми

Реєстрація відбудеться на сайті ТПП України, або за електронною адресою: gov-zed@ucci.org.ua

Участь у заході безкоштовна за умови попередньюї реєстрації.

Реєстрація відбудеться з 01.11.2018р. до 09.12.2018р. до 15.00.


Контактні особи ТПП України:

П’ятницький Д.В. pdv-zed@ucci.org.ua
Барсук О.А. bea-zed@ucci.org.ua
Гордина О.В. gov-zed@ucci.org.ua
Або за тел.: 584-28-19