ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Анти-конференція Export Talks

21 листопада 2018 р.

Час початку заходу : 10:00 Загальний час заходу : 6 годин
Центр підтримки бізнесу м. Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП, запрошує відвідати першу на Донеччині анти-конференцію "Export Talks".

Якщо ви бажаєте щось змінити у своєму бізнесі, або Вам не вистачає запалу, щоб розпочати експортну діяльність, то ми чекаємо саме на Вас.

Український експорт розвивається дуже швидко, багато сказано і написано про це, регулярно проводяться тренінги та ознайомчі бізнес-місії.

Наше завдання – мотивувати МСБ до експорту на прикладах реальних історій успіху та невдач вітчизняних партнерів, навчити не боятись відкрити для себе світ нових можливостей свого бізнесу.

Програмою ми передбачили ряд цікавих і захоплюючих виступів спікерів з таймінгом 10-15 хвилин та круглий стіл за інтересами, де учасники отримають багато корисних лайфхаків до своєї «скриньки експортера».

Програма реалізується Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі Донецької ТПП, за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Участь у заході безкоштовна.

Обов’язкова попередня реєстрація

Місце проведення: м Краматорськ, вул. К. Гампера, 1, Сад Бернацького (Авангард – Хол)

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (050) 460 77 79; +38 (050) 543 53 82, або по e-mail: bsc.donetsk@gmail.com