ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Перший на Донеччині Фестиваль креативних ініціатив Creative4Business'2018

7 листопада 2018 р.

Організатор : Донецька торгово-промислова палата Місце проведення : м. Краматорськ, "Авангард-Хол", вул. К. Гампера, Сад Бернацького Час початку заходу : 09:30 Загальний час заходу : 6 годин 30 хвилин
Запрошуємо на перший на Донеччині Фестиваль креативних ініціатив «Creative4Business'2018», який відбудеться в рамках Днів кластерних і креативних ініціатив!

Будемо говорити про те, як за допомогою креативу вирішувати проблеми та лишати конкурентів позаду, створювати «родзинки», які допоможуть виділити Ваш продукт чи послугу серед інших, дозволять впевнено рухатись вперед та досягати нових обріїв.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. 

Реєстрація

Запрошуємо приєднатись до заходу представників малого та середнього бізнесу, які бажають запроваджувати креативні ініціативи на користь бізнесу, знайти нові ідеї для розвитку.

Програма

Організатор – Донецька торгово-промислова палата за підтримки Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат «KVP Ukraine», Програми відновлення та розбудови миру ПРООН, Уряду Республіки Польща, за сприяння Уряду Німеччини в рамках проекту «Підтримка рамкових умов для торгівлі», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Початок о 9.30, реєстрація учасників о 9.00

Детальна інформація:
Аріна Казілова моб. тел.: 095 550 09 19; 050 460 77 73, e-mail: arina.kazilova@gmail.com